Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15299
Stary 04.04.2010, 12:36
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Pytanie. Czy na poniższym sprzęcie:

Intel Pentium 4 3 ghz
2gb ram ddr
radeon x600 pro

pójdzie (i na jakich detalach) pes 2010?
Pojdzie na pewno, a w razie czego polecam zainstalowac GamingAccess Community Patch 2.0 ( z www.gamingaccess.com ) i w ustawieniach pogrzebac w KITSERVER, tak, zeby znalezc swoje optymalne ustawienia detali
Odpowiedz cytując