WiślakMyślenice napisał(a):

Pytanie. Czy na poniższym sprzęcie:
Intel Pentium 4 3 ghz
2gb ram ddr
radeon x600 pro
pójdzie (i na jakich detalach) pes 2010?
|
Pojdzie na pewno, a w razie czego polecam zainstalowac GamingAccess Community Patch 2.0 ( z
www.gamingaccess.com ) i w ustawieniach pogrzebac w KITSERVER, tak, zeby znalezc swoje optymalne ustawienia detali
