Coach napisał(a):

|
Głowy nie dam co do liczby kolejek ale rok temu my mieliśmy do Lecha 8 punktów straty a na koniec bodajże 5 przewagi.
|
To Legia za Wdowczyka odrobiła do Was chyba z 10 czy 12, tylko ze na pewno nie bylo to na 7 kolejek przed koncem. To samo tyczy sie Waszego odrabiania do Lecha.