Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 04.04.2010, 12:00
3rider napisał(a):Wyświetl post
Majstra wygrywa sie nie w nieistotnych meczach z pyrami, tylko wlasnie w takich meczach jak ze Slaskiem, wiec jesli ktos na powaznie pisze "dajmy odpoczac kartkowiczom" to nie ma bladego pojecia o futbolu i niech lepiej w ogole sie nie oddzywa, szkoda zasmiecac forum.
Tak a potem będziesz pierwszym narzekającym jak zostaniemy bez obrony i pyry będą kręcic Jopem jak wiatrakiem. Trzeba troche myślec i nie dopuscic do takiej sytuacji by w kluczowym o mistrzostwie meczu zostac bez 2 czolowych zawodnikow klubu. Dlatego logiczne jest, aby chociaz 1 stoper usiadl ze Slaskiem na trybunach. Bez przesady gramy u siebie i nie ma czego sie bac Śląsk ataku praktycznie nie ma... Sotirovic zawieszony a Szewczuk to dla mnie drewno gorsze od Ujka.

Naprawdę niektórzy zanim coś napiszą proponuje troche pomyślec...
Odpowiedz cytując