Wyświetl pojedynczy post
Michu88
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 04.04.2010, 11:42
Zwycięstwo cieszy, zwłaszcza odniesione w meczu na takiej murawie, jaka była choć była ona równa dla obu drużyn...martwi natomiast forma Pawła Brożka, a w zasadzie kompletny brak formy u niego...
Issa Ba zagrał gorzej niż w poprzednim meczu, myślę jednak, że było to spowodowane stanem murawy
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!
Odpowiedz cytując