|
Zwycięstwo cieszy, zwłaszcza odniesione w meczu na takiej murawie, jaka była choć była ona równa dla obu drużyn...martwi natomiast forma Pawła Brożka, a w zasadzie kompletny brak formy u niego...
Issa Ba zagrał gorzej niż w poprzednim meczu, myślę jednak, że było to spowodowane stanem murawy
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!
|