Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#341
Stary 04.04.2010, 11:29
mic napisał(a):Wyświetl post
Co do meczu, martwi Ba, ktory mial mnostwo glupich strat, typu podanie pod nogi przeciwnika.
Cieszy Lobo, ktory wreszcie zaczyna jakos grac.

.
Ba ma aż za duży spokój. Wszystko jest fajnie jak go nie atakuja pressingiem, bo potem po stracie, zauważyłem że ma Juniora Diaza tick, czyli dziwny faul obiema nogami.
No ale jak Sobol będzie czyścił wszystko wokól niego, to moze byc dobrze.

A Polonia przegrała dzięki Mierzejewskiemu. Tak Adrian, to Ty chciałes wygrać dzięki "Pawełkom"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując