mic napisał(a):

Co do meczu, martwi Ba, ktory mial mnostwo glupich strat, typu podanie pod nogi przeciwnika.
Cieszy Lobo, ktory wreszcie zaczyna jakos grac.
.
|
Ba ma aż za duży spokój. Wszystko jest fajnie jak go nie atakuja pressingiem, bo potem po stracie, zauważyłem że ma Juniora Diaza tick, czyli dziwny faul obiema nogami.
No ale jak Sobol będzie czyścił wszystko wokól niego, to moze byc dobrze.
A Polonia przegrała dzięki Mierzejewskiemu. Tak Adrian, to Ty chciałes wygrać dzięki "Pawełkom"