Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 04.04.2010, 11:26
Bez jaj, za takie boisko w najwyzszej klasie rozgrywkowej powinien byc od razu walkower. Pomijam juz to, ze mecz to kopanina i w glownej mierze o zwyciestwie decyduje przypadek. Dobrze ze nikt nie dostal powaznej kontuzji, bo o taka tam nie bylo trudno.

Co do meczu, martwi Ba, ktory mial mnostwo glupich strat, typu podanie pod nogi przeciwnika.
Cieszy Lobo, ktory wreszcie zaczyna jakos grac.

Brozka na lawke na 2-3 mecze, albo najlepiej odstawic od skladu, niech odpocznie, nabierze swiezosci, bo jak widze co "gra" to plakac sie chce - najlepszy napastnik mistrza Polski....
Odpowiedz cytując