Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
21
04.04.2010, 10:50
Bez przesady z eksperymentami w obronie w pucharze Polski każdy widział jak jest z obroną jeśli nie ma zgrania !!!
Tylko Marcelo z Głowackim w środku !!! gramy teraz każdy mecz ważny tak samo Śląsk , Lech Legia itd każdy mecz o mistrzostwo ...
Borinho
Borinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Borinho
Znajdź inne posty napisane przez Borinho