Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice
Offline
#
2650
04.04.2010, 10:12
Hardcore1906
napisał(a):
A kupie moze bilet na nr. pesel, jak niemam karty kibica
?
jak nie masz KK kupujesz bilet normalnie podajac swoje dane i pesel ktory pisza na papierowym bilecie.
dokladasz tylko 5zl.
Kaszalot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaszalot
Znajdź inne posty napisane przez Kaszalot