Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline
#
2649
04.04.2010, 10:12
wislakdaniel
napisał(a):
Mam pytanko:
Ponieważ wybieram się na najbliższy mecz ze znajomą która nie posiada karty kibica to czy mogę kupić jej bilet na KK mojego kumpla( on nie idzie na mecz)
Czy zostanie bez problemu wpuszczona
?
Ostatnio podczas sprzedaż na mecz z Lechią stałem w kolejce po wolny bilet a gdy wchodziliśmy na stadion to nie sprawdzali żadnych danych.....
Z góry dzięki
nie powinno byc problemów
Hardcore1906
napisał(a):
A kupie moze bilet na nr. pesel, jak niemam karty kibica
?
jak nie masz karty kibica, to kupisz bilet na nr pesel jesli jeszcze są
TYLKO WISŁA
Kamil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil
Znajdź inne posty napisane przez Kamil