Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6467
Stary 04.04.2010, 09:35
elomike napisał(a):Wyświetl post
No panowie, niestety trzeba przyznać że jeśli chodzi o grę (nawet nie indywidualne umiejętności) to Lech nas przewyższa o ligę...
Co widać było w ich meczu z Odrą
Przestańcie już pieprzyć te farmazony
Odpowiedz cytując