Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Hardcore1906
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krowodrza 5
Offline
#
2648
04.04.2010, 09:35
A kupie moze bilet na nr. pesel, jak niemam karty kibica
?
Hardcore1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hardcore1906
Znajdź inne posty napisane przez Hardcore1906