Mam nadzieje że plac do nauki jazdy jednak zosanie. Jest to fantastyczny zabytek i ewenement na skalę światową. Jedni mogą w trakcie meczu kupić sobie kiełbaskę, inni wypić colę a jeszcze inni skoczyć na placyk i poćwiczyć kopertę!! To jest właśnie to co dodaje uroku temu stadionowi!! Jakby było Euro w Krakowie już widzę te tłumy kibiców w kolejkach do L-ki
