LuKaS TSW napisał(a):

Fulham-Wigan 1
Hibernian-Celtic 1X
i drugi:
Getafe-Espanyol 1
Heracles-Nijmegen X2
|
Ja zagrałem przeciw Fulham.

Mają ostatnio trochę na głowie w związku z LE, a w lidze już o nic w zasadzie nie walczą, w przeciwieństwie do Wigan, więc może być różnie

Hibs- Celtic chodziła mi po głowie 1 na ten mecz, ale w końcu zupełnie odpuściłem.