Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6689
Stary 04.04.2010, 09:12
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Fulham-Wigan 1
Hibernian-Celtic 1X

i drugi:
Getafe-Espanyol 1
Heracles-Nijmegen X2

Ja zagrałem przeciw Fulham.Mają ostatnio trochę na głowie w związku z LE, a w lidze już o nic w zasadzie nie walczą, w przeciwieństwie do Wigan, więc może być różnie Hibs- Celtic chodziła mi po głowie 1 na ten mecz, ale w końcu zupełnie odpuściłem.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując