Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5288
Stary 04.04.2010, 08:48
Cleber to widać, że profesjonalista. Mam nadzieję, że zarząd podpisze z nim kontrakt i będzie naszym scoutem Tak jak mówił w wywiadzie, będzie pomagał im się adoptować do drużyny. Poznał trochę języka polskiego, więc mógłby być mini tłumaczem. Oczywiscie sprowadzałby młode perełki typu: Marcelo.

A pewnie kokosów nie będzie chciał zarabiać, a kto wie, może jego synowie okazą się talentem na miare ojca i zasilą Wiselka w przyszlosci.
Odpowiedz cytując