Wyświetl pojedynczy post
swinia
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6466
Stary 04.04.2010, 08:42
Ma ktoś link do meczu Lech -Legia
Bo muszę zobaczyć co to za wspaniały mecz był.

Jak widziałem mecz Lecha z Jagą czy Odrą to wcale tak kolorowo nie było.
Ot spieli się na Legie, zepną się na Nas ale stracą z kimś z dołu tabeli.
Odpowiedz cytując