Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
swinia
Member
Od: 04.2009
Offline
#
6466
04.04.2010, 08:42
Ma ktoś link do meczu Lech -Legia
Bo muszę zobaczyć co to za wspaniały mecz był.
Jak widziałem mecz Lecha z Jagą czy Odrą to wcale tak kolorowo nie było.
Ot spieli się na Legie, zepną się na Nas ale stracą z kimś z dołu tabeli.
swinia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do swinia
Odwiedź stronę domową użytkownika swinia!
Znajdź inne posty napisane przez swinia