Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 04.04.2010, 02:55
Zgadzam sie z Dj-em, Lobo gral naprawde niezle dzisiaj. Szwankowalo wyczucie, w ktorym powinien byl oddac pilke po udanym dryblingu, ale to jest do poprawienia. Nie mozna ukrywac, ze to zupelnie inny gracz niz za Skorzy. Heniek potwierdza juz po kilku spotkaniach swoj najwiekszy atut, ze poszczegolni zawodnicy pod jego reka zaczynaja osiagac dobra forme. Nie poznaje Lobo, Diaza, Malecki tez duzo bardziej pozyteczny. Ba jak zwykle pokazal, ze przerasta ta lige pod wzgledem techniki, spokoju, opanowania. Za Brozka tez sie wezmie tylko trzeba dac mu czas.
Sam mecz to mordownia, ale nie mozna wiele wymagac przy takim boisku.
Ostatnio edytowane przez nesta : 04.04.2010 o godz. 02:57.
Odpowiedz cytując