Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.04.2010, 00:55
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Gramy Glowacki i Marcelo..
Dokładnie - kombinacje zazwyczaj kończą się fatalnie, dlatego cieszę się że ani Głowa ani Marcelo nie miał dodatkowego zadania do odrobienia w postaci żółtka z Polonią.
Czasami oczywiście świadoma żółć jest dobrym zagraniem ale na pewno nie w naszym przypadku, tak jak nie możemy sobie pozwolić na absencje ze Śląskiem - Nasza defensywa tak na prawdę jest sprawcą tego że mamy tego lidera, gdyby tak się popisywali jak ich koledzy z innych formacji to pewnie bronilibyśmy się przed spadkiem.
Nie ma sensu tego rozbijać tylko dla teoretycznych korzyści.W praktyce możemy nie wygrać ze Śląskiem, przejebać z kuchenkorzem i będzie płacz.
Głowacki i Marcelo ze Śląskiem to duża szansa na wygranie tego meczu a on jest na dziś dla nas najważniejszy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując