Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6461
Stary 04.04.2010, 00:24
ja nie wiem po co piszecie, ze LEgia sie juz nie liczy.
Wystarczy, ze Wisla zremisuje ze Slaskiem i Amika, Legia wygra obydwa z Piastem i Jaga, maja mecz z nami w Warszawie i sie zaraz okaze ze wciaz maja szanse na MP.
Gra sie dopoki sa matematyczne szanse na wygrana.

Iwanski jest pokraczny i smieszny, ale pilki potrafi zagrac zabójcze.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując