Wyświetl pojedynczy post
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 03.04.2010, 23:06
Zgadzam sie z tobą ale powiedz mi jak długo można oglądać taką żenadę i brak ambicji u co poniektórych? są przecież jakieś granice przyzwoitości. Każdy popełnia błędy, bo człowiek jest tylko człowiekiem, ale jeśli ktos je popełnia to stara sie z tego wyciągać wnioski czego u Wojtka nie widzę. Mecz w mecz te same błedy, ta sama "kiwka" ten sam brak pomyślunku. Ja jak sie myle w pracy to dostaje naganę albo idzie mi po wypłacie a zarabiam zaledwie grosze, w przeciwieństwie do niektórych piłkarzy na boisku którzy zarabiają furę maniany za to tylko że mają znane nazwisko. Mówisz że jesteśmy jedną Wiślacką rodziną i nie powinniśmy wieszać psów na naszych piłkarzach. Ale niektórzy poprostu okradają NASZ klub! taką grą bez ambicji, woli walki, zaangażowania pobierają bez żadnych skrupułów potężne pieniądze "podśmiechując" się pod nosem z nas kibiców i właścieciela bo wiedzą że oni z Klubem będą zawsze na dobre i na złe. Dla mnie jest to okradanie mojej kochanej Wisełki i zdania nie zmienię.
Odpowiedz cytując