Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9030
Stary 03.04.2010, 22:52
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się zapytał jak długo pan O. będzie właścicielem praw autorskich tego stadionu? Mam na myśli czy będzie i kiedy możliwa jakakolwiek zmiana elewacji, podświetlania, osłonięcie centrali klimatyzacyjnych itp. bez pytania o pozwolenie jaśnie pana O.
Tzw. prawa niezbywalne nie wygasają nigdy, bo po śmierci autora przechodzą na spadkobierców. Pan architekt ma córkę i chyba wnuki, więc kiszka.

O fast foodach otwartych przez cały tydzień zapomnijcie. Prawdopodobnie na stadion wejdzie jedna, maksimum dwie marki jeśli chodzi o firmy gastronomiczne i będą one miały po kilka swoich stoisk na każdej trybunie. Czyli na co dzień pozostawią one sobie taki jeden, najłatwiej dostępny punkt. Ale na pewno nie wszystkie, a co za tym idzie - przez większość czasu punkty te będą zamknięte.
Ostatnio edytowane przez rav : 03.04.2010 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując