crazykaro napisał(a):

|
Ja bym się zapytał jak długo pan O. będzie właścicielem praw autorskich tego stadionu? Mam na myśli czy będzie i kiedy możliwa jakakolwiek zmiana elewacji, podświetlania, osłonięcie centrali klimatyzacyjnych itp. bez pytania o pozwolenie jaśnie pana O.
|
Tzw. prawa niezbywalne nie wygasają nigdy, bo po śmierci autora przechodzą na spadkobierców. Pan architekt ma córkę i chyba wnuki, więc kiszka.
O fast foodach otwartych przez cały tydzień zapomnijcie. Prawdopodobnie na stadion wejdzie jedna, maksimum dwie marki jeśli chodzi o firmy gastronomiczne i będą one miały po kilka swoich stoisk na każdej trybunie. Czyli na co dzień pozostawią one sobie taki jeden, najłatwiej dostępny punkt. Ale na pewno nie wszystkie, a co za tym idzie - przez większość czasu punkty te będą zamknięte.