Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 03.04.2010, 22:35
Łobo grał jak Diaz parę kolejek temu. Szału nie było ale przynajmniej był często przy piłce i próbował ją jakoś zgrać a że nie miał z kim z prawej strony no to cóż... bywa. Ba grał słabo a jak jest trzech lewych pomocniko-obronców to wiadomo że sobie będą radzili lepiej

Poza tym to jest jego chyba drugi mecz w wyjściowej 11. Niech wyjdzie jeszcze 2-3 razy, a na pewno nabierze pewności w kiwkach i lepiej zgra się z Alvarezem
Odpowiedz cytując