Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 03.04.2010, 22:32
Nie mówię ze grał świetnie, ale grał lepiej niż np. Brożek na drugiej stronie. Dużo grał bez piłki i pokazywał się do gry czego nie było u jego kolegów. Nigdy nie zachwalałem Łobo , bo wszyscy wiedza ze pewnego poziomu nie przeskoczy jednak od 3 spotkań uważam ze gra poprawnie. Napisałem o tym bo nie nawiedzę jak ktoś krytykuje żeby tylko krytykować. Zawsze patrze obiektywnie na to co sie dzieje i uważam ze Łobodziński akurat teraz nie zasługuje na taka krytykę, bo na tle Brożków, Alvareza, Kirma, Jrsaka, i w drugiej połowie Ba wypada lepiej. Bądźmy sprawiedliwi
Odpowiedz cytując