Wyświetl pojedynczy post
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 03.04.2010, 22:22
BLACKLUCK - Diaz był najlepszy na boisku, ale jeśli chodzi o Wojtka to chyba ty inny mecz oglądałeś albo na siłę prubujesz go usprawiedliwiać. Czemu twierdzisz że grał lepiej od pozostałych Gość za każdym razem traci piłke przy swijej zawsze takiej samej kiwce którą zna juz cała polska. W całym meczu chyba tylko raz dobrze przyjął piłkę która podana do niego została górą. 80% podań niecelnych. Oglądnij jeszcze raz ten mecz patrząc tylko i wyłącznie na jego poczynania to wtedy pogadamy Choć przynajmniej go było widać (choć nie przynosiło to żadnego efektu) w przeciwieństwie do odwiecznie utalentowanych Braci B. pozdrawiam bez napinki to tylko moje zdanie
Ostatnio edytowane przez wojtala88 : 03.04.2010 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując