BLACKLUCK - Diaz był najlepszy na boisku, ale jeśli chodzi o Wojtka to chyba ty inny mecz oglądałeś albo na siłę prubujesz go usprawiedliwiać. Czemu twierdzisz że grał lepiej od pozostałych

Gość za każdym razem traci piłke przy swijej zawsze takiej samej kiwce którą zna juz cała polska. W całym meczu chyba tylko raz dobrze przyjął piłkę która podana do niego została górą. 80% podań niecelnych. Oglądnij jeszcze raz ten mecz patrząc tylko i wyłącznie na jego poczynania to wtedy pogadamy

Choć przynajmniej go było widać (choć nie przynosiło to żadnego efektu) w przeciwieństwie do odwiecznie utalentowanych Braci B.

pozdrawiam bez napinki

to tylko moje zdanie
