Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 03.04.2010, 22:21
blackluk napisał(a):Wyświetl post
Jak czyta sie niektóre osoby które po tym meczu mieszają z błotem Diaza lub Łobo to ja sie pytam kto grał od nich lepiej w tym meczu. Świetny występ Diaza widać ze na lewej obronie jest zdecydowanie lepszy. Senegalczyk Ba widac ze nie wytrzymuje fizycznie i jak dopada go zmęczenie popełnia katastrofalne błedy.
Słaby występ Alvareza, przebłyski Małego i słaba postawa Brożków daje jakiś obraz meczu. Denerwuje mnie tylko jak paru pożal sie Boże pseudo kibiców czepia sie najlepszego gracza meczu, notabene wybranego do 11 kolejki w C+
hehe, no faktycznie dziwnie czepiać się Łobo, który mimo iż grał jak kaleka, to przynajmniej był w ogóle widoczny.Piotrka to ja może ze 3, 4 razu gdzieś spostrzegłem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując