Eleusis napisał(a):

|
Masz rację, Amice ciezko bedzie o MAJSTRA(!), a Wiśle łatwo o mistrza. O majstra to sobie moga walczyc co najwyzej w tej pyrlandii, jak co roku.
|
Nie byłbym taki "hop do przodu" na Twoim miejscu, z tym, co dzisiaj zagrała Wisła i Lech, to faktycznie różnica jednej ligi... Nadzieja w tym, że Lech gra trochę chimerycznie, dziś pokazał kawał dobrej piłki, ale z Odrą zagrali dziadostwo.