Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 03.04.2010, 22:06
Eleusis napisał(a):Wyświetl post
Masz rację, Amice ciezko bedzie o MAJSTRA(!), a Wiśle łatwo o mistrza. O majstra to sobie moga walczyc co najwyzej w tej pyrlandii, jak co roku.
Nie byłbym taki "hop do przodu" na Twoim miejscu, z tym, co dzisiaj zagrała Wisła i Lech, to faktycznie różnica jednej ligi... Nadzieja w tym, że Lech gra trochę chimerycznie, dziś pokazał kawał dobrej piłki, ale z Odrą zagrali dziadostwo.
Odpowiedz cytując