Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6459
Stary 03.04.2010, 21:59
[quote=Fan Lecha;880080 Gadanie, ze mecze Lecha z Legia to kolejny ligowy mecz tylko świadczy o poziomie waszej frustracji. [/quote]
Jak my jesteśmy sfrustrowani to idż chłopie poczytaj swoje forum ,temat ekstraklasa, i tam dopiero zobaczysz frustrację połączoną z pychą i CAŁKOWITYM brakiem szacunku do przeciwnika. Bez odbioru
aha i z gory uprzedze, że swoją opinię opieram też na realnych znajomościach, żeby nie było, że "kretyni są wszędzie tu tez ich znajdziesz"
btw zobaczcie relacje na weszlo;D http://www.weszlo.com/news/4781 zdjęcia Grzelinhia i Pączka palce lizać
Ostatnio edytowane przez grzechu1991 : 03.04.2010 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując