Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.04.2010, 21:52
Jak chcecie oszczędzać Marcelo i Głowę (dobry pomysł jestem za) można by zagrać tak:

4-4-2

Diaz,Singlar,Burliga,Alvarez

lub

Brożek,Diaz,Cleber*,Alvarez


lub

3-5-2

Diaz,Cleber*,Alvarez

lub

Brożek,Burliga/Singlar,Alvarez

*Cleber pod warunkiem, że będzie zdrowy


Wiem,że Singlar nie jest dobry w środku, ale kto wie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując