|
Jak chcecie oszczędzać Marcelo i Głowę (dobry pomysł jestem za) można by zagrać tak:
4-4-2
Diaz,Singlar,Burliga,Alvarez
lub
Brożek,Diaz,Cleber*,Alvarez
lub
3-5-2
Diaz,Cleber*,Alvarez
lub
Brożek,Burliga/Singlar,Alvarez
*Cleber pod warunkiem, że będzie zdrowy
Wiem,że Singlar nie jest dobry w środku, ale kto wie
|