Mam pytanko:
Ponieważ wybieram się na najbliższy mecz ze znajomą która nie posiada karty kibica to czy mogę kupić jej bilet na KK mojego kumpla( on nie idzie na mecz)


Czy zostanie bez problemu wpuszczona

?
Ostatnio podczas sprzedaż na mecz z Lechią stałem w kolejce po wolny bilet a gdy wchodziliśmy na stadion to nie sprawdzali żadnych danych.....
Z góry dzięki
