Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6455
Stary 03.04.2010, 21:29
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Ty weź człowieku przerzuć się na bierki wodne bo po twoich wypowiedziach wnioskuję, że na piłce znasz się mniej więcej tak jak Józek Wojciechowski.
Panie, weź pan rure i sie nakryj.

Lewandowski w Anglii/Włoszech/Niemczech tydzień w tydzień będzie grać takie spotkania i niejednokrotnie będzie miłą tylko jedną dogodną sytuację, którą BĘDZIE MUSIAŁ wykorzystać i nie będzie mógł miec w perspektywnie "aha, teraz s.......iłem, ale i tak grają podemnie i każda akcja na mnie się kończy więc nadrobie"

Na zachodzie po takim meczu Lewandowski trafiłby swoim dupskiem wprost na ławę, no ale tutaj jest nietykalny
Odpowiedz cytując