|
mecz meczowi nie równy
za dwa tygodnie może być inaczej
gdyby Lech był w tak dobrej formie to by pyknął Odre bez problemu
Odra teraz przegrala w Belchatowie
nie ma co wrozyc co bedzie za dwa tygodnie
kazdy mecz jest inny
i nie zakladajmy ze nie mamy szans z Lechem, gramy narazie slabo, ale za dwa tygodnie moze sie wszystko wydarzyc
|