|
No panowie, niestety trzeba przyznać że jeśli chodzi o grę (nawet nie indywidualne umiejętności) to Lech nas przewyższa o ligę... W odróżnieniu od nich nie mamy ładu i porządku w grze. Może to przez nasze zmiany w kadrze, zmiany stadionów, presję. Pozostaje mieć nadzieję, że jak wszystko się ułoży, piłkarze się oswoją ze sobą i z trenerem, wrócimy na Reymonta i będzie nareszcie klimat meczowy to zaczniemy grać futbol. Bo z taką grą jak dzisiaj z Polonią to za 2 tygodnie z Lechem dostaniemy 3:0... Niestety, ale tak jest...
|