Wyświetl pojedynczy post
Manieczkin335
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 03.04.2010, 21:20
Oglądałem dzisiejszy mecz Lecha i Wisły i nie można porównywać za bardzo tych meczy! Po pierwsze boisko w Poznaniu a Warszawie to przepaść i przypominając grający Lech właśnie tam mecz wyglądał identycznie piłka w przód w wykonaniu obu drużyn a też podobnie grał tam Ruch i inne zespoły ! Teraz czekamy na słaby Śląsk któremu dzisiaj wyłapał mecz Keleman dobry bramkarz warty zainteresowania ! A później mecz z Pyrami bardzo ważny ale szanse są duże bo gramy u siebie z naszymi kibicami a dzisiaj kibice lecha naprawdę dali łady popis! Mistrz nasz TS
Odpowiedz cytując