Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6449
Stary 03.04.2010, 21:14
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Przeciez 3. miejsce oprocz "3. miejsca” daje chyba tak zwanego chuja ?
Mistrz - el LM
wicemistrz PEuropy
Zdobywca PP - PEuropy

?
Zależnie od finalistów PP. W tym sezonie tak.

Krissu napisał(a):Wyświetl post
Ty weź człowieku przerzuć się na bierki wodne bo po twoich wypowiedziach wnioskuję, że na piłce znasz się mniej więcej tak jak Józek Wojciechowski.
Dobrzee

Wracając...
Lewandowskiemu zabrakło dziś trochę szczęścia. Dobrą cenzurkę wystawił raz mu komentator, że wszystko robi tak jak należy, siła, szybkość, umiejętność wypracowania sobie dogodnej sytuacji, strzał wewnętrzną częścią stopy po długim słupku... i tylko centymetrów zabrakło.
O ile w tamtym sezonie można było porównywać który z zawodników jest lepszy Brożek - Lewandowski, o tyle teraz nie ma takiego tematu, patrząc z litością na Pawła który snuje się po boisku...

I jeszcze jedno na sam koniec,
DOBRA MURAWA I STADION ZNACZNIE PODNOSZĄ POZIOM SPORTOWY. Wesołych Świąt
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 03.04.2010 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując