Wcisa Nh napisał(a):

|
Po ogladnieciu meczów Wisły i Lecha stwierdzam ze gramy co najmniej o 1 poziom rozgrywkowy niżej, ciężko będzie o tego majstra
|
Masz rację, Amice ciezko bedzie o MAJSTRA(!), a Wiśle łatwo o mistrza. O majstra to sobie moga walczyc co najwyzej w tej pyrlandii, jak co roku.