Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 03.04.2010, 20:58
Wcisa Nh napisał(a):Wyświetl post
Po ogladnieciu meczów Wisły i Lecha stwierdzam ze gramy co najmniej o 1 poziom rozgrywkowy niżej, ciężko będzie o tego majstra
Masz rację, Amice ciezko bedzie o MAJSTRA(!), a Wiśle łatwo o mistrza. O majstra to sobie moga walczyc co najwyzej w tej pyrlandii, jak co roku.
Odpowiedz cytując