Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 03.04.2010, 20:51
No cóż jest Wielkanoc więc mamy jaja . Przyznam się że nie rozumiem zmian Kasperczaka Ba zupełnie nieproduktywny na tym boisku człapie do końca meczu. Nieźle grający Piotrek schodzi Mały idzie na pomoc to kto wtedy grała w ataku.

Jak dla mnie to dobrze grali o dziwo Łobo, Diaz Głowa , Mały, Boguski raz tak raz tak bez superlatyw ale nie najgorzej Marcelo i Sobol, Juszczyk, Alvarez, Piotrek po początkowych wpadka potem nie najgorzej Paweł – ech – ponoć na indywidualne treningi może coś pomoże, Ba słabo. Ogólnie grali świątecznie bez zęba. Na szczęście jak ktoś napisał Bóg dziś był Wiślakiem.
Odpowiedz cytując