Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6442
Stary 03.04.2010, 20:48
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze niedawno pisano na tym forum, że Ruchowi daleko do pucharów. Czy inaczej - daleko do tego, aby z pierwszej trójki wypadł ktoś z drużyn: Wisła, Legia, Lech. A tu proszę - cichaczem wyprzedzili Legię, która... dzisiaj odpadła z walki o MP. Pozostały tak naprawdę Wisła i Lech. Zdobycie w naszym przypadku w najbliższych dwóch meczach: ze Śląskiem i Lechem - 4 pkt, powinno dać Mistrza. Legioniści, w zasadzie muszą się modlić o to, aby zdobyć to 3.miejsce..
Przeciez 3. miejsce oprocz "3. miejsca” daje chyba tak zwanego chuja ?
Mistrz - el LM
wicemistrz PEuropy
Zdobywca PP - PEuropy

?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując