Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.04.2010, 20:42
rafil napisał(a):Wyświetl post
Pamiętaj że mamy jeszcze Jopa. Można by też spróbować z Cleberem, o ile już dojdzie do siebie.
Jop sie dzis nie zalapal do skladu mimo ze byl zdrowy, z tego wynika ze jest slabszy od Burligi !
Odpowiedz cytując