|
Jeszcze niedawno pisano na tym forum, że Ruchowi daleko do pucharów. Czy inaczej - daleko do tego, aby z pierwszej trójki wypadł ktoś z drużyn: Wisła, Legia, Lech. A tu proszę - cichaczem wyprzedzili Legię, która... dzisiaj odpadła z walki o MP. Pozostały tak naprawdę Wisła i Lech. Zdobycie w naszym przypadku w najbliższych dwóch meczach: ze Śląskiem i Lechem - 4 pkt, powinno dać Mistrza. Legioniści, w zasadzie muszą się modlić o to, aby zdobyć to 3.miejsce..
|