Wyświetl pojedynczy post
ZoneNh
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: 50°03′41″N 19°56′18″E

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 03.04.2010, 20:23
Po ogladnieciu meczów Wisły i Lecha stwierdzam ze gramy co najmniej o 1 poziom rozgrywkowy niżej, ciężko będzie o tego majstra
Odpowiedz cytując