Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
ZoneNh
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: 50°03′41″N 19°56′18″E
Offline
#
311
03.04.2010, 20:23
Po ogladnieciu meczów Wisły i Lecha stwierdzam ze gramy co najmniej o 1 poziom rozgrywkowy niżej, ciężko będzie o tego majstra
ZoneNh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZoneNh
Znajdź inne posty napisane przez ZoneNh