|
Niestety cienko to widzę - Nasza gra a Amiki to na dziś różnica 2 klas i to mi nawet nie chodzi o dzisiejszy nasz mecz bo w tym bagnie to i Barcy by było ciężko ale patrząc ogólnie na te męczarnie naszej drużyny i niewątpliwy polot(jak na naszą ligę) Poznaniaków, to wnioski same się wyciągają.
Fajnie by było zremisować za 2 tygodnie.
|