Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
mikesz
Junior Member
Od: 03.2010
Skąd: shuty
Offline
#
6417
03.04.2010, 20:10
Donki
napisał(a):
Panowie jak to jest że Lewandowski ma 3 100% sytuacjie marnuje je, a wielcy komentatorzy go chwalą
a oglądałeś mecz? jeśli tak to nie rozumiem pytania
wafle? nie, dziękuję
mikesz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikesz
Znajdź inne posty napisane przez mikesz