Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 03.04.2010, 20:07
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Boguski grał kichę dzisiaj, nie nadaje się na osamotnionego napastnika. Wogóle nie rozumiem czeu graliśmy z jednym napastnikiem, bo Małecki wyglądał bardziej na lewego skrzydłowego. Trzeba ściągnąc kogoś z tej lewej strony i dać 2. napastnika
Tak, niestety strategia obrana przez Kasperczaka, jak pokazywał rozwój wypadków, też pozostawiała wiele do życzenia. Mimo iż drużynie nie szło, nie wprowadzał dodatkowego napastnika, ciągle grał cofniętym Małeckim, nie nakazał przesunięcie się do przodu Marcelo mimo niekorzystnego rezultatu. O ogólnej organizacji gry już wspomniałem wcześniej.

W postawie naszych zawodników bardzo brakuje szybkiego przenoszenia ciężaru gry ze strony na stronę, ciągle pchają się"kupą", co zwłaszcza na tak fatalnej murawie musi owocować stratami. Brakuje też przynajmniej prób przyjmowania piłki z jednoczesnym zwodem i ucieczką spod krycia. Ciągle ofensywa nie wygląda dobrze, a jakość gry w porównaniu do obecnie prezentowanej przez głównego konkurenta do tytułu Lecha, jest zdecydowanie gorsza.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując