Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6412
Stary 03.04.2010, 20:03
Qbz napisał(a):Wyświetl post
Jakby ktos zobaczyl mecz Wisla - Polonia i teraz Lech - Legia, to watpie by uwierzyl, ze Wisla jest liderem..
A jak by ktoś zobaczył "boisko" w Warszawie to nie mógł by uwierzyć, że to murawa.
Nie ma co .......ić, mecz fajny ale nie ma sensu porównywac tych dwóch meczów. W meczu na szczycie nikt się nie broni w 9, mecz jest otwarty, wiec i szybki. Pograj sobię w piłkę na błocie i spróboj rozgrywac piłkę to pogadamy.

Nie bronie naszych kopaczy, ale też troszkę obiektywizmu

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując