Qbz napisał(a):

|
Jakby ktos zobaczyl mecz Wisla - Polonia i teraz Lech - Legia, to watpie by uwierzyl, ze Wisla jest liderem..
|
A jak by ktoś zobaczył "boisko" w Warszawie to nie mógł by uwierzyć, że to murawa.
Nie ma co .......ić, mecz fajny ale nie ma sensu porównywac tych dwóch meczów. W meczu na szczycie nikt się nie broni w 9, mecz jest otwarty, wiec i szybki. Pograj sobię w piłkę na błocie i spróboj rozgrywac piłkę to pogadamy.
Nie bronie naszych kopaczy, ale też troszkę obiektywizmu