Cytat:
|
Jakby ktos zobaczyl mecz Wisla - Polonia i teraz Lech - Legia, to watpie by uwierzyl, ze Wisla jest liderem..
|
A jakby ktoś zobaczył mecz Lecha z Odrą , to wątpie by uwierzył ,że to grał vc lider z drużyną z tyłu tabeli.
Owszem bardzo ładna gra Lecha , ale mecz meczowi nierówny . To znaczy nie ma sensu porównywać dzisiejszych meczy w Poznaniu i Warszawie .