Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6406
Stary 03.04.2010, 19:51
AdiWiślak. napisał(a):Wyświetl post
Tak , pod warunkiem ,że pokonamy Śląsk. A po tym co dzisiaj ujrzałem , to wcale bym nie był tego taki pewny.
Bez przesady, Śląsk gra obecnie duzo większe gó*no.
Odpowiedz cytując