mikesz napisał(a):

łoho, kwintesencja ślepoty
cieszy to, że odjeżdżamy w tabeli ale różnica między nimi a nami jest kolosalna, oni grają w piłkę a my w piłko-polo
|
Bez przesady - Lech z Odrą nie wygladał wcale imponująco, Legia w swoich meczach również. W takich spotkaniach jak dzisiejsze olbrzymia rolę garją motywacja, adrenalina, atmosfera, otwarta gra i super murawa. Martwi odrodzenie Stilica - przypomina to Edsona, który swoimi wolnymi pobawił nas Mistrzostwa za Wdowczyka.
Lewy za to partoli co może. Póki co... Wesołych Świąt życzę!