Wyświetl pojedynczy post
Aimable
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6405
Stary 03.04.2010, 19:50
mikesz napisał(a):Wyświetl post
łoho, kwintesencja ślepoty

cieszy to, że odjeżdżamy w tabeli ale różnica między nimi a nami jest kolosalna, oni grają w piłkę a my w piłko-polo
Bez przesady - Lech z Odrą nie wygladał wcale imponująco, Legia w swoich meczach również. W takich spotkaniach jak dzisiejsze olbrzymia rolę garją motywacja, adrenalina, atmosfera, otwarta gra i super murawa. Martwi odrodzenie Stilica - przypomina to Edsona, który swoimi wolnymi pobawił nas Mistrzostwa za Wdowczyka.
Lewy za to partoli co może. Póki co... Wesołych Świąt życzę!
Ostatnio edytowane przez Aimable : 03.04.2010 o godz. 19:54.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
Odpowiedz cytując