Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
6404
03.04.2010, 19:50
Tak , pod warunkiem ,że pokonamy Śląsk. A po tym co dzisiaj ujrzałem , to wcale bym nie był tego taki pewny.
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.