Dubi napisał(a):

SPRAWIEDLIWOSCI stało się zadość !!
najpierw niech zajmą się murawą,czyt.stadionem, nastepnie grą w ekstraklasie !
|
Polonia Warszawa nie jest właścicielem ani nie zarządza obiektem Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Konwiktorskiej 6.
Polonia za 35tys/miesięcznie wynajmuje płytę od WOSiR na 90 minut tygodniowo. Wojciechowski dawno chciał sfinansować nowa płytę, bo dyrektor WOSiR (członek-założyciel Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa) Janusz Kopaniak zasłaniał się ciągle jakimiś przetargami, które podobno muszą trwać, ale tym razem Kopaniak zasłaniał się czym innym i murawy nie ma.
Tak czy siak, Polonia gra zawsze jak na wyjeździe, bo nie ma nic, nawet boisk treningowych a prezydent miasta (PO) przekazała 500.000.000 "dotacji" ITI na nowy stadion dla Legii.
Tak to mniej więcej wygląda...od zawsze czyli przez PRL do dziś czyli PRL BIS.