Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Qbz
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
6395
03.04.2010, 19:42
Jakby ktos zobaczyl mecz Wisla - Polonia i teraz Lech - Legia, to watpie by uwierzyl, ze Wisla jest liderem..
Qbz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qbz
Znajdź inne posty napisane przez Qbz