Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
mikesz
Junior Member
Od: 03.2010
Skąd: shuty
Offline
#
6393
03.04.2010, 19:40
FraMat
napisał(a):
e tam, nie było karnego. Lewy przewrócił sie skacząc nad Muchą. Mógł skoczyć wyżej...
łoho, kwintesencja ślepoty
cieszy to, że odjeżdżamy w tabeli ale różnica między nimi a nami jest kolosalna, oni grają w piłkę a my w piłko-polo
wafle? nie, dziękuję
mikesz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikesz
Znajdź inne posty napisane przez mikesz